Únor 2010

John Norum

24. února 2010 v 10:50 | Little-wolf |  moje hrátky s obrázky


Andrea Uderzo

21. února 2010 v 18:09 | Little-wolf |  různé obrázky

Corey Taylor

19. února 2010 v 18:53 | Little-wolf |  moje hrátky s obrázky

Valentine

14. února 2010 v 19:01 | Little-wolf |  nezařazeno
Šestou třídu si už asi většina z nás "normálních" lidí nepamatuje. Ti, kteří ji ovšem prožili jako "úchylák" Jeremy Melton, si mohou odnést z obyčejné třídní oslavy celoživotní trauma. Takový člověk pak může v dospělosti zešílet a například v masce se začít mstít všem, kteří mu tehdy ubližovali. Že už jste podobný námět četli či viděli? Není divu, Valentine se po většinu času jeví jako "kopie" něčeho jiného.
V první řadě je to film rozhodně pro mladší osazenstvo. Najdete zde jen velmi malou hrstku škaredých lidí (zkrátka americký film), většinu času nás zaměstnávají čtyři krásné kamarádky: Dorothy, Lilly, Paige a Kate. Ty zrovna neprožívají nejlehčí období, protože musejí na pohřeb své páté kamarádky, jenž byla s proříznutým hrdlem nalezena na pitevním stole. Otázkou je, kdo vraždil? Pak příjde na řadu nadržený detektiv, který má podezření, že vrah je člověk s iniciály J. M. (zjistí to podle valentýnky) a děvčata si najednou vzpomenou na ubožáka ze šestky. Podobná psaníčka pak naleznou také. Nic v tom jim však nebrání, aby si dál hledali kluky a nezanevřeli nad svým sexuálním životem. Tajemný vrah pokračuje dál a mění i své instrumenty na zabíjení (žehlička, vrtačka, většinou ale klasický nůž). Vše tedy směřuje k velkému finále v opuštěném domě, kde se to začíná mrtvolami hemžit.
Jak už jsem naznačil v úvodu chová se Valentine jako již stokrát viděný film. Klasické lekačky a lá Vřískot nebo Tajemství lonského léta mě už opravdu nevylekají. A to je právě největší problém tohoto filmu. Vše ostatní totiž poměrně dobře funguje, i herci jsou slušní. Největší hvězdou je bezpochyby Denise Richard (Hvězdná pěchota, bondovka Jeden svět nestačí...) a David Boreanaz (Angel z Buffy, přemožitelky upírů).
Co říci závěrem? Valentine je poměrně slušný horor, u kterého se sice nebudete příliš bát, ale rozhodně vás neurazí. Jen se nemůžu zbavit jistého podezření, že jsem se víc těšil spíše na spoře oděné hrdinky filmu. No co naplat - kdo uvidí Denise Richards jak se prochází v černých bikinách po okraji malého bazénku, tak asi uvidí i mírně nadprůměrný horor, podobně jako já.
Hrají:
Denise Richards ... (Paige Prescott)
David Boreanaz ... (Adam Carr)
Marley Shelton ... (Kate Davies)
Jessica Capshaw ... (Dorothy Wheeler)
Jessica Cauffiel ... (Lily Voight)
Katherine Heigl ... (Shelley Fisher)
Fulvio Cecere ... (detektiv Leon Vaughn)
Johnny Whitworth ... (Max Raimi)
...a další

Režie: Jamie Blanks
Rok výroby: 2001
Délka: 96 min
Země: USA / Austrálie


Newyorská policie zveřejnila dosud nepublikované fotografie z 11. září

11. února 2010 v 17:46 | Little-wolf |  zajímavosti
Newyorská policie ve středu uvolnila dosud nepublikované fotografie pořízené bezprostředně po teroristických útocích na dvojici mrakodrapů Světového obchodního centra ze září 2001. Snímky byly pořízeny z policejních vrtulníků.
Nově zveřejněné snímky teroristických útoků na Světové obchodní centrum v New Yorku 11. září 2001

Je ráno 11. září a nebe nad New Yorkem je blankytně modré. Rutinu pracovního dne narušuje nálet dvou unesených letadel do budov v srdci Manhattanu. Ulicemi se valí kouř, prach, budovy se řítí k zemi a okolí zasypávají trosky. Okamžitě umírá téměř 3000 lidí.
Nové fotografie události před téměř devíti lety uvolnila newyorská policie na základě žádosti stanice ABC News, která se odvolala na zákon o svobodnému přístupu k informacím.


Německá skupina Scorpions po 40 letech končí, v Praze ale v březnu vystoupí

9. února 2010 v 16:44 | Little-wolf |  zajímavosti
Rocková kapela Scorpions v neděli svým fanouškům v otevřeném dopise na svých oficiálních webových stránkách oznámila konec kariéry. Pražský koncert však v ohrožení není.
"Jsme na konci cesty," píše se v prohlášení. "Svou kariéru zakončíme albem, o kterém si myslíme, že je jedním z našich nejlepších. Uvidíme se na světovém turné," vzkazuje kapela fanouškům. Scorpions zároveň označili své nové album Sting In The Tail a plánované světové turné za poslední v kariéře skupiny.
V rámci turné zavítá skupina 15. března 2010 i do Prahy. "Náš koncert ukončením kariéry skupiny Scorpions není nijak ohrožen. Turné samozřejmě platí. Vstupenky jsou dále v prodeji," řekl agentuře Mediafax mluvčí pořadatelské společnosti Livenation Petr Novák. Skupina během pražského koncertu představí největší hity své kariéry. Vstupenky jsou v prodeji od 2. prosince v ceně od 690 do 1090 korun.
Scorpions patří mezi nejznámější německé soubory, v polovině 60. let minulého století ho zformoval kytarista Rudolf Schenker. Mezi nejvýznamnější postavy skupiny patřil zpěvák Klaus Meine a jeho bratr Michael, který později získal uznání v britské skupině U.F.O. Rudolf Schenker a Meine působí ve skupině už 40 let. Období největší slávy skupiny spadá do 80. let minulého století, kdy skupina nahrála své dva největší hity Still Loving You a Wind of Change.

The Beatles

8. února 2010 v 20:13 | Little-wolf |  fota kapel a zpěváků
Dnes jsem objevil čistě náhodou nikdy nezveřejněnou fotku The Beatles tak jsem vám ji chtěl taky ukázat aby jste z toho taky něco měli a zde je

Angels

7. února 2010 v 13:12 | Little-wolf |  různé obrázky

Luis Royo

3. února 2010 v 17:49 | Little-wolf |  různé obrázky