Květen 2010

Tetování

28. května 2010 v 17:01 | Little-wolf |  Ke stažení
Chtěli by jste nějaké tetování?????Ale nevíte jaké já tu pro vás mám pár návrhů pokud se pro nějaké rozhodnete dejte mi vědět jaké a jak se povedlo :O))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))www.worldoflittlewolf.blog.cz

Dvouletý hoch vykouří 40 cigaret denně a váží už 25 kilo

27. května 2010 v 21:18 | Little-wolf |  zajímavosti
Zhluboka potáhnout z cigarety a nasednout za volant svého auta. Celkem běžná každodenní podívaná, ale ne v případě, že aktérovi jsou teprve dva roky. Indonésan Ardi Rizal vykouří denně dvě krabičky cigaret, navíc trpí nadváhou a špatně se pohybuje. Malý Ardi váží stejně jako o několik let starší děti. Není divu, že jim při svých 25 kilogramech v aktivitě nemůže stačit.
Zdravotní stav dítěte se bude i nadále rychle zhoršovat, pokud co nejdříve nepřestane se všemi třemi svými zlozvyky. Musel by méně jíst, pohybovat se pěšky a ne převážně jen na svém červeném autě a hlavně musí přestat s kouřením.
Místní úřady nabídly rodině Rizalových i nové auto, pokud  svému dítěti zakáže kouřit. Rodiče však uvedli, že nejsou schopní ho v této činnosti zastavit. Když mu kouření odepřou, propadá nesnesitelným záchvatům vzteku.
ww
      Dítě má problémy i s nadváhou, pohybuje se převážně na dětském vozítku.

Paul Gray, basista metalové kapely Slipknot, byl nalezen mrtvý

25. května 2010 v 12:15 | Little-wolf |  nezařazeno
Paul Gray, osmatřicetiletý basista metalové skupiny Slipknot, byl v pondělí nalezen mrtvý v pokoji hotelu Town Plaza na předměstí amerického Des Moines. Policie nepředpokládá, že by jeho smrt mohla být způsobena cizím přičiněním. Dnes bude provedena pitva, která má zjistit, proč Gray zemřel.
www.worldoflittlewolf.blog.cz

Souboj titánů

22. května 2010 v 21:10 | Little-wolf |  Filmy
Ve filmu Souboj titánů staví boj o moc muže proti králům a krále proti bohům. Boj mezi bohy samotnými může zničit celý svět. Perseus (Sam Worthington) - syn boha vychovávaný člověkem - neuspěje v záchraně své rodiny před Hadem (Ralph Fiennes), pomstychtivým bohem podsvětí. Když už nemá co ztratit, rozhodne se pro nebezpečnou misi, jejímž cílem je zničit Hada dřív, než se jemu podaří zničit Dia (Liam Neeson) a rozpoutat peklo na zemi. Perseus se spolu s dalšími neohroženými bojovníky vydává na nebezpečnou cestu hluboko do zakázaných světů. Musí se utkat s pekelnými démony a hrůzostrašnými příšerami. Zvítězí pouze, pokud přijme svou moc a sílu jako bůh a vzepře se svému osudu a půjde svou vlastní cestou.
www
Akční / Drama / Fantasy 
Velká Británie / USA, 2010, 106 min

Režie: Louis Leterrier
Hrají: Sam Worthington, Gemma Arterton, Mads Mikkelsen,Alexa Davalos , Liam Neeson, Danny Huston, Jason Flemyng, Ralph Fiennes,Nicholas Hoult,Izabella Miko , Hans Matheson, Vincent Regan, Pete Postlethwaite, Luke Treadaway, Polly Walker, jamie Sives, Kaya Scodelario, Natalia Vodianova,Liam Cunningham, Elizabeth McGovern,Alexander Siddig , Tamer Hassan,Jane March ,Luke Evans
www
Já osobně se na tento filmeček moc těším a co vy?????????


Zemřel Ronnie James Dio, bývalý frontman Black Sabbath a Rainbow

17. května 2010 v 19:32 | Little-wolf |  zajímavosti
Ve věku 67 let zemřela legenda hard rocku Ronnie James Dio. Informovala o tom agentura AP s odvoláním na prohlášení jeho manželky Wendy.
www.worldoflittlewolf.blog.cz
Hardrockový zpěvák před více než třiceti lety nahradil Ozzyho Osbourna v čele metalové kapely Black Sabbath, proslavil se také účinkováním se skupinou Rainbow a s vlastní kapelou Dio. Zemřel v neděli před osmou hodinou ranní.

"Mnoho, mnoho přátel a rodina se s ním osobně rozloučilo, než pokojně skonal," sdělila jeho žena.

Europe

15. května 2010 v 18:08 | Little-wolf |  moje hrátky s obrázky
www.worldoflittlewolf.blog.cz

Zvířetice

13. května 2010 v 20:04 | Little-wolf |  zajímavosti
Nedaleko Bakova nad Jizerou se asi 1 km od zastávky vlaku na nevelkém kopci romanticky tyčí zříceniny hradu Zvířetice. V létě bývají na hradě tábory. Hrad je možné vidět i z dálnice.
w
Hrad byl založen asi v prvním desetiletí 14. století Markvarticem Zdislavem, synem purkrabího Pražského hradu Havla z Lemberka a jeho manželky blahoslavené Zdislavy. Zdislav, který se psal stále z Lemberka se v pramenech objevuje v letech 1273-1318. Jeho synové Heřman a Markvart se již psali po novém rodovém sídle Zvířeticích. Starší Heřman stál ve zmatcích po vymření Přemyslovců roku 1306 nejprve na straně Jindřicha Korutanského, který ho roku 1309 jmenoval nejvyšším purkrabím. Poté co Jindřich své rozhodnutí změnil, přiklonili se oba bratři na stranu nejmladší Přemyslovny Elišky a mladší Markvart jí také doprovázel do Špýru ke svatbě s Janem Lucemburským. Na straně nového krále setrvali i v bojích, které proti němu rozpoutalo české panstvo v čele s Jindřichem z Lipé. Zvířetičtí se však účastnili i bojů uvnitř rozrodu Markvarticů.

Megadeth

12. května 2010 v 18:23 | Little-wolf |  fota kapel a zpěváků
www.worldoflittlewolf.blog.cz
www.worldoflittlewolf.blog.cz

KoЯn

9. května 2010 v 11:49 | Little-wolf |  fota kapel a zpěváků
www.worldoflittlewolf.blog.cz

Europe Fans Forever!!!

6. května 2010 v 18:48 | Little-wolf |  nezařazeno
Na Facebooku máme stránku pro fanoušky Europe a já jsem udělal dva návrhy obrázků na tuto stránku a byl bych rád kdyby ste mi pomohli vybrat ten lepší který pak bude poté na této stránce tak prosím hlásněte pro ten,který si myslíte že je lepší děkujiNávrh č.1
www.worldoflittlewolf.blog.cz
Návrh č.2
www.worldoflittlewolf.blog.cz

a zde pro ty fanoušky co mají profil na Facebooku a chtěli by se k nám přidat odkaz na naší skupinu