Prosinec 2010

Šťastný Nový rok

31. prosince 2010 v 10:00 | Little-wolf |  nezařazeno
pf

Candyman

29. prosince 2010 v 16:28 | Little-wolf |  Filmy
Vyslovte pětkrát jeho jméno a modlete se. Netvor CANDYMAN přichází ...
Zrozen z mýtu a krve povstává tajemný démon, aby si našel další oběť. Postav se před zrcadlo, zhasni a pětkrát zašeptej jméno "CANDYMAN". Pak se za tebou zjeví ... jestli věříš. Kultovní horor Clivea Barkera! Nejstrašidelnější film od Mlčení jehňátek - Tony Timpone, Fangoria. Helena Lylová (Virginia Madsen) se smála, když od svého spolužáka slyšela hrůzný příběh o CANDYMANOVI, vraždícím monstru s hákem místo ruky. Nevěřila ani tehdy, když tajně navštívila místo, kde se odehrála brutální vražda. CANDYMAN jí o své existenci však brzo přesvědčil, když rozpoutal peklo plné zohavených mrtvol. Protože však policie na duchy nevěří, podezřelou se pro ně stává Helena. A jenom jediný člověk jí může očistit. CANDYMAN.
candyman

Šťastné a veselé

19. prosince 2010 v 11:39 | Little-wolf |  nezařazeno
Tak se nám nezadržitelně blíží Štědrý den a my všichni se určitě těšíme co najdeme pod stromečkem  tímto vám přeji aby jste tam našli vše co jste si přáli a ne jen ponožky s bačkorama chi chi a pořádně si ten Vánoční čas užili v klidu a pohodě :o))))))))))))))))))))))))))))))))

Šťasné a Veselé Vánoce všem

v

Wallpapers

11. prosince 2010 v 15:40 | Little-wolf |  Ke stažení
w
w
w
w

Podivní ( The Crazies)

3. prosince 2010 v 19:33 | Little-wolf |  Filmy
Manžel s manželkou v malém městečku středozápadu bojují o přežití, když jejich přátelé a rodina upadnou do šílenství ve filmu The Crazies. Tajemný toxin ve vodních zdrojích změnil všechny, kteří mu byli vystavení, na zabijáky bez mozku a úřady nechají nenakažené čelit jisté zkáze v tomhle strašlivém znovuobjevení hororové klasiky George Romera. Režie Breck Eisner (Sahara), scénář Ray Wright (Pulse, Case 39) a Scott Kosar (The Amityville Horror, The Texas Chainsaw Massacre). Americký sen se děsivě pokazí, když obyvatelé tohoto zdánlivě dokonalého městečka začnou podléhat nekontrolovatelné potřebě násilí a příšerná jatka eskalují do anarchie. V pokusu o zadržení epidemie armáda použije smrtící sílu, aby uzavřela cestu do nebo z města a nechá těch několik zdravých občanů svému osudu se zvrácenými vrahy ve stínech na jejich stopě. Šerif David Dutton (Timothy Olyphant), jeho těhotná žena Judy (Radha Mitchellová), asistentka ve zdravotním centru Becca (Danielle Panabakerová) a Russel (Joe Anderson), Duttonův pobočník a pravá ruky, zjistí, že jsou v pasti v kdysi idylickém městě, které už nepoznávají. Nemohou věřit bývalým sousedům a přátelům, opustily je úřady a bojí se, že se nemocí nakazí také. Jsou nuceni spojit se v příšerném boji o přežití.
Podivní ( The Crazies)
Podivní ( The Crazies)