Duben 2011

Dragonlance: Draci podzimního soumraku

27. dubna 2011 v 13:00 | Little-wolf |  Filmy
Po 300 letech míru upadl svět Krynnu do temnoty, když zlá bohyně Takhisis a její armáda draků hrozí ovládnout zemi. Může malá skupina hrdinů, včetně čaroděje Raistlina, kněžky Zlatoluny (Lucy Lawless) a elfského bojovníka Tanise (Michael Rosenbaum), zachránit svět dřív než bude vše ztraceno? Natočeno dle The New York Times bestselleru Draci podzimního soumraku, výpravné fantasy o moci, magii a monstrech.
Animovaný / Fantasy
USA, 2008, 91 min

Zombies

25. dubna 2011 v 19:17 | Little-wolf |  různé obrázky

Proroctví / Knowing

17. dubna 2011 v 19:23 | Little-wolf |  Filmy
V roce 1959 je jako součást otevíracího ceremoniálu nové základní školy požádána skupina studentů, aby nakreslila obrázky, které budou uloženy do zvláštního pouzdra a uschovány pro budoucí generace. Ale jedna záhadná dívka místo kreslení zaplní svůj papír řádky zdánlivě náhodných čísel. O padesát let později nová generace studentů zkoumá obsah pouzdra a dívčin mystický vzkaz skončí v rukou mladého Caleba Koestlera. Ale je to Calebův otec, profesor John Koestler, který učiní zarážející odhalení, že přiložený vzkaz předpovídá s neuvěřitelnou přesností data, smrtelné daně a souřadnice každé významné katastrofy za posledních 50 let. Jak John dále odhaluje mrazivá tajemství dokumentu, zjišťuje, že předpovídá ještě tři další události, které poukazují na destrukci globálního rozsahu, a zdá se, že to svým způsobem zasáhne i Johna a jeho syna. John se snaží varovat úřady, ale ty jsou k jeho výzvám netečné, a tak se rozhodne sám zabránit ještě větší destrukci. S váhavou pomocí Diane Waylandové a Abby, dcery a vnučky nyní již mrtvé autorky proroctví, začíná Johnův zběsilý závod s časem, dokud nezjistí, že čelí definitivní katastrofě a také definitivní oběti.
Drama / Thriller / Mysteriózní / Sci-Fi
USA / Velká Británie, 2009, 116 min


Podoby víry v Boha

12. dubna 2011 v 14:35 | Little-wolf |  nezařazeno
Já osobně v Boha nevěřím nevěřím ani vdábla ale netvrdim že nejsou věci mezi nebem a zemí ale jsou tu lidé co v Boha věří a jsou i různé podoby víry jsou tu křesťané ktereé akceptuji ale jsou tu i jehovisti kvůli kterým jsem začal psát tuto úvahu jistě jsou tu i jiné víry ale mě se jedná hlavně o jehovisty které nepochopim když budete u nich a stane se vám nehoda a vy budete potřebovat transfůzi tak se vám ji nedostane jelokož oni to nedovolí ať jste pouze jejich členem nebo dokonce pokrevní příbuzní v bibli se píše "pomáhej bližnímu svému" a "nezabiješ",ale u mě toto není pomoc bližnímu svému to by se dalo označit za vraždu jelikož toho dotyčného tímto jednáním úmyslně zabíjí a když ne za vraždu minimálně úmyslné zabití tak se ptám co je toto za víru v Boha jestli to je vůbec nějaká víra a ne jen další sekta vim najdou se lidé kteří se mnou souhlasit nebudou je to taky jen můj názor nic víc nikomu neřikám nedávejte se k nim a ani nikoho nenavádim k ničemu jinému to ej každého věc co udělá či neudělá jen prostě tohle nepochopim proč nedovolí poskytnout nutnou lékařskou pomoc člověku který ji nutně potřebuje bez které zemře.

Ďáblovy ženy

11. dubna 2011 v 15:13 | Little-wolf |  různé obrázky
Hrůza v Connecticutu

2. dubna 2011 v 11:36 | Little-wolf |  Filmy
Některé věci se vysvětlit nedají.

Námětem k filmu Hrůza v Connecticutu bylo skutečné setkání jedné americké rodiny se silami Temnot. Campbellovi zjistí krátce poté, co se přestěhují kvůli zdraví svého syna na sever Connecticutu, že jejich půvabná viktoriánská vila má velmi znepokojivou historii. Původně to totiž býval pohřební ústav…
Do města se ve stejnou dobu vrací syn bývalého majitele Jonah, obdařený schopnostmi média, otevírajícími duchům brány do našeho světa. Příchod tohoto démonického posla, který dovede hovořit s mrtvými, oživí v domě nic netušící rodiny dávné děsy.
Horor / Thriller
USA, 2009, 102 min